ورود

عضو نیستید؟ ثبت نام کنید

تاثیر استرس بر بارداری

اشتراک گذاری:
بدون دبدگاه بارداری

تاثیر استرس بر بارداری

نیازی به گفتن آسیب‌های. ناشی از تاثیر استرس کاری بر بارداری نیست، چرا که همه‌ی ما از آن اطلاع داریم. طبق تحقیقات جدید استرس درصد باردار شدن را کاهش خواهد داد

تاثیر استرس بر بارداری

نتایج تاثیر استرس کاری بر بارداری

محققان دانشگاهی در بریستول، طی تحقیقاتی که روی بیش از یک هزار و ۷۰۰ پرستار یکی از بیمارستان‌های بریتانیا داشتند، به نتایج جالبی دست یافتند. این تحقیقات که در بین سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۴ و بین پرستارانی که برای باردار شدن در تلاش بودند صورت گرفته است، نشان می‌دهد که افرادی که ساعت کاری هفتگی آن‌ها از ۴۰ ساعت تجاوز کند یا در محل کار با صداهای نابهنجار مواجه می‌شوند، بسیار کمتر از همکاران خود باردار می‌شوند. در این تحقیق ۱۶ درصد از کل پرستاران بعد از یک سال و تنها ۵ درصد پس از ۲ سال نتوانسته بودند باردار شوند.

نتایج نشان می‌دهد که پرستارانی که بیش از ۴۰ ساعت مشغول فعالیت بودند، ۲۰ درصد دیرتر از همکاران خود باردار شده‌اند.

دکتر کورنتی لینچ، استاد دانشگاه مدرسه پزشکی در شهر بریستول پیرامون تاثیر استرس کاری بر بارداری معتقد است: بانوانی که بیش از اندازه کار می‌کنند، همواره دارای استرس زیادی بوده و فرصت کمی برای برقراری رابطه‌ی جنسی دارند.

دکتر ادامه داد: زوج‌هایی که قصد دارند بچه دار بشوند، باید حداقل دو بار در هفته رابطه داشته باشند و استراحت کافی را فراموش نکنند.

مطالب تکمیلی،مقالات علمی کامل و پادکست ها و مقالات آموزشی برای داخل اپلیکیشن پی وی است، برای دانلود اپلیکیشن به صفحه دانلود مراجعه کنید.

۰ ۰ رای
آرا
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments

سونوگرافی تخمدان ها و رحم

خونریزی زیاد قاعدگی

زمان تخمک گذاری

پرولاکتین

tokkmak اپلیکیشن پی وی

نوشته قبلی: اهدای تخمک

24 ژانویه 2021
اضطراب بعد سقط جنین

نوشته بعدی: اضطراب بعد سقط جنین

23 فوریه 2021

تمام حقوق سایت برای سلام پی وی محفوظ می باشد. طراحی شده در مجموعه سلام پی وی با همکاری فرهنگ قهوه

سیاست حریم